...HOŞ GELDİNİZ...
Sitemize Hoşgeldiniz...Paylaşım İçin Üye Olmanız Gerekmektedir...
...HOŞ GELDİNİZ...
Sitemize Hoşgeldiniz...Paylaşım İçin Üye Olmanız Gerekmektedir...
...HOŞ GELDİNİZ...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...HOŞ GELDİNİZ...

Paylaşıma En Açık Forum Sitesi..

AnasayfaportalLatest imagesKayıt OlGiriş yap

MİNİ HOVERCRAFT YAPIMI SÜPER

3 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Başarı Sistemi :
MİNİ HOVERCRAFT YAPIMI SÜPER Left_bar_bleue410 / 999410 / 999MİNİ HOVERCRAFT YAPIMI SÜPER Right_bar_bleue

Aktiflik :
MİNİ HOVERCRAFT YAPIMI SÜPER Left_bar_bleue500 / 999500 / 999MİNİ HOVERCRAFT YAPIMI SÜPER Right_bar_bleue

MİNİ HOVERCRAFT YAPIMI SÜPER Empty
MesajKonu: MİNİ HOVERCRAFT YAPIMI SÜPER   MİNİ HOVERCRAFT YAPIMI SÜPER EmptySalı Eyl. 08, 2009 4:34 pm

EVT ARKADAŞLAR ÜZERİNDE URAŞTIĞIM BİR MİNİ HOVERCRAFT YAPIMINI PAYLAŞCAM SİZLERE KENDİ VİDEOMU KOYACAKTIM AMA SON ANDA AKSİLİK ÇIKTI VE SİZLER BU VİDEO DA ANLATIM YAPICAM GECELİM YAPIM AŞAMASINA

Mini Hovercraftımız için 1 adet standart 12 cm çapında bilgisayar kasa fanı, 2 adet 9 V luk pil, 1 adet köpük(depron, strafor malzemeden) tabaklardan gereklidir.

Öncelikle fanın havayı aşağı doğru vermesi için tabak üzerinde delik açılır, daha sonra fan ve piller bu tabak üzerine video da izleyeceğiniz gibi monte edilir. Piller seri değil paralel bağlıdır. Videodaki yapım aşamalarına gelirsek,
http://www.metacafe.com/watch/2015173/hovercraft_for_3_minutes/
BEN DENEDİM SÜPER BİŞİ YORUMLARINIZI BEKLİYORUM
http://elektroniksite.eniyiforum.org
MaxPayne
MODERATÖR
MODERATÖR
MaxPayne

Başarı Sistemi :
MİNİ HOVERCRAFT YAPIMI SÜPER Left_bar_bleue510 / 999510 / 999MİNİ HOVERCRAFT YAPIMI SÜPER Right_bar_bleue

Aktiflik :
MİNİ HOVERCRAFT YAPIMI SÜPER Left_bar_bleue450 / 999450 / 999MİNİ HOVERCRAFT YAPIMI SÜPER Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: MİNİ HOVERCRAFT YAPIMI SÜPER   MİNİ HOVERCRAFT YAPIMI SÜPER EmptySalı Eyl. 08, 2009 5:43 pm

bunu t.t dersinde hoca göstermişti maniac bişi heryerde gidio deme
Admin
Admin
Admin
Admin

Başarı Sistemi :
MİNİ HOVERCRAFT YAPIMI SÜPER Left_bar_bleue410 / 999410 / 999MİNİ HOVERCRAFT YAPIMI SÜPER Right_bar_bleue

Aktiflik :
MİNİ HOVERCRAFT YAPIMI SÜPER Left_bar_bleue500 / 999500 / 999MİNİ HOVERCRAFT YAPIMI SÜPER Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: MİNİ HOVERCRAFT YAPIMI SÜPER   MİNİ HOVERCRAFT YAPIMI SÜPER EmptySalı Eyl. 08, 2009 5:54 pm

ben yaptım suan evde duruo sizlerede denemenizi tavsiye ediom
http://elektroniksite.eniyiforum.org
Tam1qich
DENEME MOD
DENEME MOD
Tam1qich

Başarı Sistemi :
MİNİ HOVERCRAFT YAPIMI SÜPER Left_bar_bleue300 / 999300 / 999MİNİ HOVERCRAFT YAPIMI SÜPER Right_bar_bleue

Aktiflik :
MİNİ HOVERCRAFT YAPIMI SÜPER Left_bar_bleue280 / 999280 / 999MİNİ HOVERCRAFT YAPIMI SÜPER Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: MİNİ HOVERCRAFT YAPIMI SÜPER   MİNİ HOVERCRAFT YAPIMI SÜPER EmptyÇarş. Eyl. 09, 2009 3:04 pm

saol..paylaşım için..

MİNİ HOVERCRAFT YAPIMI SÜPER
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» PİRİNÇTEN YAPISTIRICI YAPIMI.!
» PET ŞİŞESİNDEN OYUNCAK DENİZALTI YAPIMI!
» Basit bir elektrik motoru yapımı
» Iphone için tarayıcı standı yapımı
» KÖPÜK TABAK VE FAN KULANARAK UFAK BİR KİLİMA YAPIMI!